Aktuality

LETNÍ KEMPY 2022 s individuálním přístupem

Letní kempy zaměřené komplexní přípravu, kompenzace, hluboké svalstvo, core, koordinace, techniku bruslení, střelbu ale i zábavu, kterou tradičně zajistí radar, digitální brána, terče, atp. V ceně basic analýza bruslení. Pouze 15 hráčů na kemp, abychom zajistili co nejlepší přístup k jednotlivým hráčům. Kempy jsme zaměřili na individuální přístup, aby měl co největší přínos pro budoucí hráčskou kariéru.

Přípravné kempy v HTC Praha

Připrav se na sezónu v HTC Praha. Profesionání zázemí, přístup a služby. Prostory pro všechny trenéry, kteří chtějí s hráči pracovat. Ceny dle cílů a po osobním pohovoru. Vstupní a výstupní diagnostika hráče v ceně. Sport Testing na ledě. Trénuj jako profesionál. Sleduj Facebook a Instagram.

Tréninkový balíček 3v1 HTC Praha a ZS Hasa

Tréninkový balíček zaměřený cíleně na osvojení si pohybových schopností při bruslení. Cílený trénink konkrétního hráče individuálně pro zlepšení postavení těžiště, jeho přesun, práce rukou a nohou. Koordinačně-balanční cvičení pro správnou práci s tělem během jedno-oporové a dvou-oporové fáze bruslení. Doplňkem je kvalitní trénink agility, powerskating, střelba z různých pozic. Max.4-6 hráčů a až 2 trenéři.