Aktuality

Tréninkový balíček 3v1 HTC Praha a ZS Hasa

Tréninkový balíček zaměřený cíleně na osvojení si pohybových schopností při bruslení. Cílený trénink konkrétního hráče individuálně pro zlepšení postavení těžiště, jeho přesun, práce rukou a nohou. Koordinačně-balanční cvičení pro správnou práci s tělem během jedno-oporové a dvou-oporové fáze bruslení. Doplňkem je kvalitní trénink agility, powerskating, střelba z různých pozic. Max.4-6 hráčů na 2 trenéry.

Letní kempy s individuálním přístupem

Letní kempy zaměřené na suchou přípravu, kompenzace, hluboké svalstvo, core, koordinace, techniku bruslení, střelbu ale i zábavu, kterou tradičně zajistí radar, digitální brána, terče, atp. V ceně basic analýza bruslení. Pouze 15 hráčů na kemp, abychom zajistili co nejlepší přístup k jednotlivým hráčům. Kemp jsme zaměřili na individuální přístup, aby měl co největší přínos pro budoucí hráčskou kariéru.

Sportovní pomůcky vyrobené ve spolupráci s HTC Praha

Vybavte svoji soukromou střelnici tím nejlepším, co se existuje na světovém trhu. Naše nabídka je naprosto bez kompromisů a je nezničitelná. Prověřili jsme naše výrobky napříč Extraliou českého hokeje a naším cílem je poskytnout nejlepší kvalitu.

Gatorade dny v HTC Praha

HTC Praha a Gatorade připravili společně skvělé dárky za vaši přízeň, které si velice vážíme. Máme radost, když můžeme neustále zlepšovat podmínky pro sportovce. Aby to bylo fér, tak tady jsou podmínky.