Aktuality

Letní kempy s individuálním přístupem

Letní kempy zaměřené na suchou přípravu, kompenzace, hluboké svalstvo, core, koordinace, techniku bruslení, střelbu ale i zábavu, kterou tradičně zajistí radar, digitální brána, terče, atp. V ceně basic analýza bruslení. Pouze 15 hráčů na kemp, abychom zajistili co nejlepší přístup k jednotlivým hráčům. Kemp jsme zaměřili na individuální přístup, aby měl co největší přínos pro budoucí hráčskou kariéru.

Sportovní pomůcky vyrobené ve spolupráci s HTC Praha

Vybavte svoji soukromou střelnici tím nejlepším, co se existuje na světovém trhu. Naše nabídka je naprosto bez kompromisů a je nezničitelná. Prověřili jsme naše výrobky napříč Extraliou českého hokeje a naším cílem je poskytnout nejlepší kvalitu.

Gatorade dny v HTC Praha

HTC Praha a Gatorade připravili společně skvělé dárky za vaši přízeň, které si velice vážíme. Máme radost, když můžeme neustále zlepšovat podmínky pro sportovce. Aby to bylo fér, tak tady jsou podmínky.

Tréninkový balíček 3v1 HTC Praha a ZS Hasa

Tréninkový balíček zaměřený cíleně na osvojení si pohybových schopností při bruslení. Cílený trénink konkrétního hráče individuálně pro zlepšení postavení těžiště, jeho přesun, práce rukou a nohou. Koordinační-balanční cvičení pro správnou práci s tělem během jedno-oporové a dvou-oporové fázi bruslení. Doplnkem je kvalitní trénink agility, powerskating, střelba z různých pozic. Max.4-5 hráčů na 2 trenéry.