CHCETE SI ZLEPŠIT SVOJE INDIVIDUÁLNÍ HOKEJOVÉ SCHOPNOSTI?
MÁTE ZÁJEM POSUNOUT SE V HOKEJI NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ?

Aktuality     VÍCE AKTUALIT

HTC Praha je otevřené pro sportovce všech věkových kategorií. Začni se zdokonalovat s odborným personálem v HTC Praha!
Volné termíny na letní kempy: Termíny: 26.7., 2.8.-6.8. a 9.8.-13.8. Informace o kempu v záložce "kempy"
Jsme rádi, že naše tréninky fungují, ceníme si vaší zpětné vazby a máme radost, že naše tréninky významně pozitivně ovlivňují výkonnosti hráčů. Děkujeme za důvěru!
Tréninkem k dokonalosti, záleží nám na sportovních výkonech, zdraví sportovců. Neváhejte se na cokoliv zeptat. Potřebujete motivovat hráče? Hráč nedodržuje stravovací režim? Jsme tu pro vás a rádi vám s tím pomůžeme!

Komplexní tréninkový program (skatemill+kondice)

Komplexní tréninkový program je zaměřen na sportovce s potřebou celkového systematického řešení jeho nedostatků. Primární nutnost je zlepšení fyzických předpokladů pro dosažení kvalitní techniky bruslení a celkové koordinace pohybových schopností a dovedností, které pak uplatní na ledě. Po absolvování vstupního tréninku- diagnostiky, je nastaven plán tréninku. Cílem programu je postupovat se zásadami biologického vývoje s přihlédnutím ke stávajícímu stavu sportovce a věkové kategorii, dosáhnout efektivních úkonů, předcházet zraněním, atp.. Zejména tedy také odstranění limitujících prvků jako dysbalance, nesprávné stereotypy pohybu, nesprávná koordinace pro další hokejový (nebo jiný sportovní rozvoj).

Jak přistupovat k výchově hokejisty? Co v jakém věku je dobré rozvíjet?

Jak to vidí zahraniční odborníci? Jak vychovat sportovce-hokejistu? Na co zaměřit v různých etapách ve vývoji lidského organismu, abychom připravili naše dítě co nejlépe, jak po zdravotní stránce, tak i po té sportovní. Jak ovlivňuje puberta sportovce? Na tyto a další otázky jsme hledali pro vás rodiče srozumitelnou odpověď.

 17. 5. 2021

Letní kempy s individuálním přístupem

Letní kempy zaměřené na suchou přípravu, kompenzace, hluboké svalstvo, core, koordinace, techniku bruslení, střelbu ale i zábavu, kterou tradičně zajistí radar, digitální brána, terče, atp. V ceně basic analýza bruslení. Pouze 15 hráčů na kemp, abychom zajistili co nejlepší přístup k jednotlivým hráčům. Kemp jsme zaměřili na individuální přístup, aby měl co největší přínos pro budoucí hráčskou kariéru.

 4. 2. 2021

Takto se u nás trénuje!

Pro hokejové oddíly, pro jednotlivce, ale také pro hobby hráče máme k dispozici široké spektrum tréninkových programů.
Programy pro hráče všech věkových kategorií, kteří chtějí na sobě pracovat a rozvíjet svoje hokejové dovednosti.

INDIVIDUÁLNÍ PROGRAMY

SKUPINOVÉ PROGRAMY

PROGRAMY PRO HOBBY HRÁČE

HOKEJOVÉ KEMPY

Fotografie z našeho centra     VÍCE FOTOGRAFIÍ

Naši partneři

 • HDTS
 • HDC Slovakia
 • Icerink
 • strida_sport
 • ccm
 • GLICERINK
 • GATRADE

Co o nás říkají

 • V HTC JSOU VŠICHNI "TOP" MOC DÍKY

  Zubová Pavlínka
 • Nekdo chodi na pivo, nekdo na vino, nekdo... nekdo do HTC :)

  Andrey Ognevsky
 • Světový výrobce syntetické ledové plochy Glice se podílel na vybudování jednoho z nejhezčích a nejmodernějších center v Evropě!

  Tomáš Paleček, CEO Glice Česká republika
 • Супер!!! Это место где действительно живут хоккеем, если ты хочешь улучшить свои навыки в бросках по воротам, работу с шайбой или КАТАНИЕ, то тебе сюда! Большое спасибо за мой прогресс! Огромный респект тренерам! �����

  Morenko Ylya
 • Děkujeme za prezentaci vašeho sportovního centra☝️ ✔Сегодня были на открытии хоккейного центра, HTC Praha. Узнали много новых методов, сухих тренировок, о которых расскажу, немного позже!! Огромное спасибо организаторам, за тёплый приём ???????????? ✔Děkujeme za prezentaci vašeho sportovního centra☝️ ✔ dnes byl na otevření hokejového centra, HTC Praha. Naučil jsem se mnoho nových Metody, suchý výcvik, O čemž řeknu, o něco později!! Moc děkuji na, Za vřelé přivítání

  Servi Dei
 • Hokejové tréninkové centrum Praha (HTC) je ideální volbou i pro hokejbalisty. Během svého třídenního kempu jej využili i dorostenci HBC Hostivař.

  Pražský svaz hokejbalu
 • Tréninky v HTC Praha se nabízejí jako vhodná alternativa pro rozvoj všech pohybových parametrů. Avšak žádný trénink nikdy nebude efektivní bez vynaložení dostatečného množství vlastního úsilí. K tomu je zapotřebí pevná vůle, odhodlání a vytrvalost.

  Mgr. Petra Reckziegelová, fyzioterapeut, Oblastní nemocnice Kladno, a.s, FTVS UK
 • Úžasní lidé a čím dál více zkušeností a zážitků ????????✌️

  Kateřina Hanilcová
 • Great place, nice staff. My son loves it.

  Mr. Gendžaj
 • Poměrně nová tréninková hala pro suchou přípravu hokejistů. Polovinu tvoří posilovna, jednu čtvrtinu bruslařský trenažér a druhou čtvrtinu střelecká zóna. Naprosto ideální pro mladé hráče, kteří se chtějí zlepšit v bruslení, stickhandlingu a střelbě. Hobby hráči jsou tady taky vítáni a můžou se zde dosyta vyřádit. Často se tady odehrávají tréninky, doporučuji pár hodin dopředu zavolat a zjistit si, kdy plochy nejsou zarezervované skupinkami. Poté můžete mít plochu téměř sami pro sebe.

  M.P.