CHCETE SI ZLEPŠIT SVOJE INDIVIDUÁLNÍ HOKEJOVÉ SCHOPNOSTI?
MÁTE ZÁJEM POSUNOUT SE V HOKEJI NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ?

Aktuality     VÍCE AKTUALIT

LETNÍ KEMPY STARTUJÍ 4.7.2022 S CENOU 7.900 KČ S VIP -10% MOŽNOSTÍ SPANÍ V HTC Praha ZA 900 KČ/TURNUS
Tréninkem k dokonalosti, záleží nám na sportovních výkonech, zdraví sportovců. Neváhejte se na cokoliv zeptat. Potřebujete motivovat hráče? Hráč nedodržuje stravovací režim? Jsme tu pro vás a rádi vám s tím pomůžeme!
Prodej dárkových poukazů na Vánoce zahájen. Vaše tréninkové centrum bude otevřeno mezi svátky 27.12.-30.12.

Komplexní tréninkový program (skatemill+kondice)

Komplexní tréninkový program je zaměřen na sportovce s potřebou celkového systematického řešení jeho nedostatků. Primární nutnost je zlepšení fyzických předpokladů pro dosažení kvalitní techniky bruslení a celkové koordinace pohybových schopností a dovedností, které pak uplatní na ledě. Po absolvování vstupního tréninku- diagnostiky, je nastaven plán tréninku. Cílem programu je postupovat se zásadami biologického vývoje s přihlédnutím ke stávajícímu stavu sportovce a věkové kategorii, dosáhnout efektivních úkonů, předcházet zraněním, atp.. Zejména tedy také odstranění limitujících prvků jako dysbalance, nesprávné stereotypy pohybu, nesprávná koordinace pro další hokejový (nebo jiný sportovní rozvoj).

LETNÍ KEMPY 2022 s individuálním přístupem

Letní kempy zaměřené komplexní přípravu, kompenzace, hluboké svalstvo, core, koordinace, techniku bruslení, střelbu ale i zábavu, kterou tradičně zajistí radar, digitální brána, terče, atp. V ceně basic analýza bruslení. Pouze 15 hráčů na kemp, abychom zajistili co nejlepší přístup k jednotlivým hráčům. Kempy jsme zaměřili na individuální přístup, aby měl co největší přínos pro budoucí hráčskou kariéru.

 6. 1. 2022

Jak přistupovat k výchově hokejisty? Co v jakém věku je dobré rozvíjet?

Jak to vidí zahraniční odborníci? Jak vychovat sportovce-hokejistu? Na co zaměřit v různých etapách ve vývoji lidského organismu, abychom připravili naše dítě co nejlépe, jak po zdravotní stránce, tak i po té sportovní. Jak ovlivňuje puberta sportovce? Na tyto a další otázky jsme hledali pro vás rodiče srozumitelnou odpověď.

 17. 5. 2021

Takto se u nás trénuje!

Pro hokejové oddíly, pro jednotlivce, ale také pro hobby hráče máme k dispozici široké spektrum tréninkových programů.
Programy pro hráče všech věkových kategorií, kteří chtějí na sobě pracovat a rozvíjet svoje hokejové dovednosti.

INDIVIDUÁLNÍ PROGRAMY

SKUPINOVÉ PROGRAMY

PROGRAMY PRO HOBBY HRÁČE

HOKEJOVÉ KEMPY

Fotografie z našeho centra     VÍCE FOTOGRAFIÍ

Naši partneři

 • HDTS
 • HDC Slovakia
 • Icerink
 • strida_sport
 • ccm
 • GLICERINK
 • GATRADE

Co o nás říkají

 • V HTC JSOU VŠICHNI "TOP" MOC DÍKY

  Zubová Pavlínka
 • Nekdo chodi na pivo, nekdo na vino, nekdo... nekdo do HTC :)

  Andrey Ognevsky
 • Světový výrobce syntetické ledové plochy Glice se podílel na vybudování jednoho z nejhezčích a nejmodernějších center v Evropě!

  Tomáš Paleček, CEO Glice Česká republika
 • Супер!!! Это место где действительно живут хоккеем, если ты хочешь улучшить свои навыки в бросках по воротам, работу с шайбой или КАТАНИЕ, то тебе сюда! Большое спасибо за мой прогресс! Огромный респект тренерам! �����

  Morenko Ylya
 • Děkujeme za prezentaci vašeho sportovního centra☝️ ✔Сегодня были на открытии хоккейного центра, HTC Praha. Узнали много новых методов, сухих тренировок, о которых расскажу, немного позже!! Огромное спасибо организаторам, за тёплый приём ???????????? ✔Děkujeme za prezentaci vašeho sportovního centra☝️ ✔ dnes byl na otevření hokejového centra, HTC Praha. Naučil jsem se mnoho nových Metody, suchý výcvik, O čemž řeknu, o něco později!! Moc děkuji na, Za vřelé přivítání

  Servi Dei
 • Hokejové tréninkové centrum Praha (HTC) je ideální volbou i pro hokejbalisty. Během svého třídenního kempu jej využili i dorostenci HBC Hostivař.

  Pražský svaz hokejbalu
 • Tréninky v HTC Praha se nabízejí jako vhodná alternativa pro rozvoj všech pohybových parametrů. Avšak žádný trénink nikdy nebude efektivní bez vynaložení dostatečného množství vlastního úsilí. K tomu je zapotřebí pevná vůle, odhodlání a vytrvalost.

  Mgr. Petra Reckziegelová, fyzioterapeut, Oblastní nemocnice Kladno, a.s, FTVS UK
 • Úžasní lidé a čím dál více zkušeností a zážitků ????????✌️

  Kateřina Hanilcová
 • Great place, nice staff. My son loves it.

  Mr. Gendžaj
 • Poměrně nová tréninková hala pro suchou přípravu hokejistů. Polovinu tvoří posilovna, jednu čtvrtinu bruslařský trenažér a druhou čtvrtinu střelecká zóna. Naprosto ideální pro mladé hráče, kteří se chtějí zlepšit v bruslení, stickhandlingu a střelbě. Hobby hráči jsou tady taky vítáni a můžou se zde dosyta vyřádit. Často se tady odehrávají tréninky, doporučuji pár hodin dopředu zavolat a zjistit si, kdy plochy nejsou zarezervované skupinkami. Poté můžete mít plochu téměř sami pro sebe.

  M.P.