Program

Komplexní trénink 3v1 OFF-ICE+ON-ICE

Unikátní balíček pro hráče všech věkových kategorií. Koordinačně-balanční trénink, trénink techniky bruslení na skatemillu a trénink techniky bruslení na ledě s analýzou na profesionálním software. Max. 4-6 hráčů, 2 trenéři. Sobota 10:30h sraz v HTC Praha.

GARANT

HTC Praha

PROBÍHÁ V TERMÍNU

20. 5. 2021  —  30. 11. 2021

MÍSTO

HTC Praha, ZS Hasa

CENA

1350 CZK.

AKČNÍ CENA

1200 CZK.

ILUSTRAČNÉ OBRÁZKY
POPIS PROGRAMU

60 MIN- Koordinačně-balanční trénink s důrazem na provedení pro správnou techniku bruslení, správné zapojení horních partií a její synchronizace s dolními partiemi. Osvojení si správným návykům motoriky a její efektivní využití pro maximální sílu odrazu,

45 MIN- Trénink techniky bruslení na skatemillu pro správný odraz, synchronizace pohybu,

60 MIN- Přenesení OFF-ICE tréninku na ledovou plochu, opakování procesu pro osvojení si správných návyků

TENTO BALÍČEK JE KONCIPOVÁN JAKO MÉNĚ ZÁTĚŽOVÝ A JE URČEN VÝHRADNĚ PRO NAUKU EFEKTIVNÍ TECHNIKY BRUSLENÍ

Důležitost off-ice tréninků a cvičení není třeba více rozebírat, hokej je náročný sport, pro tělo nepřirozený sport a bez off-ice tréninku nelze pomýšlet na závratnou hokejovou kariéru. Trénink na skatemillu zdokonaluje a učí pohybovým hokejovým stereotypům, významným způsobem ovlivňuje častá zranění hokejistů a mnoho dalšího. Další efektivita tréninku na skatemillu spočívá v tom, že hráč je sám s trenérem a ten poskytuje okamžitou zpětnou vazbu hráči na jeho činost. Na ledovou plochu se přesouváme ihned po ukončení off-ice a odtud získané dovednosti na ledové ploše aplikujeme. 

Pracuje se s malým počtem hráčů a vždy jeden trenér pracuje se skupinou na technice bruslení, powerskatingu, agility, střelby.

Pitný režim zajištěn, strava dle dohody.

PROGRAM URČENÝ PRO

Všechny věkové kategorie

KAPACITA

6 hráčů

DÉLKA PROGRAMU
4 h
POŽADAVKY
Kompletní výstroj, oblečení do haly, čistá obuv

Zpět