Program

Komplexní trénink 3v1 OFF-ICE+ON-ICE

Unikátní balíček pro hráče všech věkových kategorií. Koordinačně-balanční trénink, trénink techniky bruslení na skatemillu a trénink techniky bruslení na ledě s analýzou na profesionálním software. Max. 4-5 hráčů, 2 trenéři. Sobota 12:00h sraz HTC Praha.

GARANT

HTC Praha

PROBÍHÁ V TERMÍNU

26. 5. 2020  —  30. 11. 2021

MÍSTO

HTC Praha, ZS Hasa

CENA

0 CZK.

AKČNÍ CENA

1200 CZK.

ILUSTRAČNÉ OBRÁZKY
POPIS PROGRAMU

30 MIN- Koordinačně-balanční trénink s důrazem na provedení pro správnou techniku bruslení, správné zapojení horních partií a její synchronizace s dolními partiemi. Zpevnění core. Osvojení si správným návykům motoriky a její efektivní využití pro maximální sílu odrazu,

30 MIN- Trénink techniky bruslení na skatemillu pro správný odraz, synchronizace pohybu,

60 MIN- Přenesení OFF-ICE tréninku na ledovou plochu, natáčení bruslícího hráče pro videorozbor (analýzu techniky bruslení), opakování procesu pro osvojení si správných procesů

TENTO BALÍČEK JE KONCIPOVÁN JAKO MÉNĚ ZÁTĚŽOVÝ A JE URČEN VÝHRADNĚ PRO NAUKU EFEKTIVNÍ TECHNIKY BRUSLENÍ

Důležitost off-ice tréninků a cvičení není třeba více rozebírat, hokej je náročný sport a bez off-ice nelze pomýšlet na závratnou hokejovou kariéru. Trénink na skatemillu posiluje svalstvo, které hráč potřebuje využívat během bruslení na ledě, významným způsobem ovlivňuje častá zranění hokejistů. Další efektivita tréninku na skatemillu spočívá v tom, že hráč je sám s trenérem a ten poskytuje okamžitou zpětnou vazbu hráči na jeho činost. Na ledovou plochu se přesouváme ihned po ukončení off-ice a odtud získané dovednosti na ledové ploše aplikujeme. 

Pracuje se s malým počtem hráčů a vždy jeden trenér pracuje se skupinou na technice bruslení, powerskatingu, agility, střelby. Druhý trenér pracuje pouze s jedním hráčem a pořizuje videozáznam, který s hráčem okamžitě rozebere na profesionálním software a poskytuje mu tak zpětnou vazbu na jeho techniku bruslení. Cvičení se opakuje 2-3x a poté je hráč vrácen do skupiny a hráči se tak vystřídají 2x během tréninku.

Pitný režim zajištěn, strava dle dohody.

PROGRAM URČENÝ PRO

Všechny věkové kategorie

KAPACITA

5 hráčů

DÉLKA PROGRAMU
3,5 h
POŽADAVKY
Kompletní výstroj, oblečení do haly, čistá obuv
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Při počtu 3 a více hráčů je cena 1200 Kč


Zpět