Program

Kondiční trénink pro hokejové hráče a brankáře

Program, nebo každý jednotlivý trénink je zaměřený na zlepšení celkového stavu sportovce a probíhá mimo led. Po vstupním tréninku nastavíme tréninkový plán a systematicky se pracuje na odstranění limitů, abychom efektivně dosáhli schopností potřebných k dosažení potřebného herního výkonu během zápasů a konkurenceschopnosti sportovce. Maximálně dbáme na zdravý fyziologický vývoj sportovce a do tréninku zařazujeme různá cvičení, která mají za úkol eliminovat limity sportovce, např svalové dysbalnce, motoriku, koordinaci, atp.

GARANT

HTC Praha

PROBÍHÁ OD

24. 10. 2022

MÍSTO

HTC Praha

CENA

450 CZK.

ILUSTRAČNÉ OBRÁZKY
POPIS PROGRAMU

Hokej je pro tělo náročný sport a bez suché se neobejde.
Kondiční tréninkový program vychází z výsledků testování schopností hráče při vstupním tréninku, přičemž informuje o aktuálním stavu  schopností, které jsou pro herní výkon hráče rozhodující. Provádí se prostřednictvím Sport Testing Dryland, pohybovými testy HTC Praha, diagnostikou pohybového aparátu a dalšími našimi metodami,  kdy je v průběhu testování mimo jiné hodnocena dynamická a statická stabilita, frekvenční rychlost, reakční schopnost, silové schopnosti hráče, koordinace pohybů... 

Tento typ tréninků má za cíl pomoci klubovým trenérům ke zlepšení hráčů v jejich vývoji a zdravotního stavu.
Dobře protažený hráč, pohybové nadaný, bude ve výsledku lépe připraven a bude odolnější vůči zraněním, má lepší schopnosti pro detail a lépe zvládá zátěž během bruslení.

PROGRAM URČENÝ PRO

Pro hokejové hráče všech věkových kategorií

KAPACITA

Max. 3 hráči na tréninkovou jednotku

DÉLKA PROGRAMU
dle potřeb hráče a jeho časového fondu
POŽADAVKY
Účastník si s sebou přinese: sportovní obuv a oblečení pro trénink na suchu
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Využijte naši VIP kartu pro lepší podmínky. Kompletní ceník služeb je k dispozici na recepci HTC praha.

ILUSTRAČNÉ VIDEO

Zpět