Program

Komplexní balík s ledem HTC Praha

Komplexní balík HTC Praha je zaměřen na celkovou průpravu hokejisty se všemy důležitými aspekty potřebnými pro dosažení úspěchu. Cílem tohoto balíku je poskytnout dokonalou cílenou práci na hráči tak, aby bylo využito maximum z fyzických a dovednostních (případně mentálních) schopností jedince. Tento balík obsahuje efektivní tréninkové jednotky na ledě, off-ice, skatemillu. 3x TJ v týdnu: Skatemill, Led, OFF-ICE (suchá) daná pro věkové kategorie . Měsíčně s trenérem 5000 Kč.

GARANT

HTC Praha

PROBÍHÁ V TERMÍNU

3. 9. 2019  —  30. 6. 2022

MÍSTO

HTC Praha

CENA

5000 CZK.

ILUSTRAČNÉ OBRÁZKY
POPIS PROGRAMU

Komplexní balík HTC Praha můžeme označit také jako vstupní, protože tímto defacto spolupráce mezi hráčem a naším centrem může začínat. Na zhodnocení techniky bruslení je využívána Skating Analysis s videoanalýzou.
Často nejsou chyby v technice bruslení zapříčiněné samotnou technikou, ale omezenými pohybovými možnostmi hráče. Z tohoto důvodu se provádí testování kondičně-koordinačních schoností, kde se posuzují parametry síly, rychlosti a stability.

Program obsahuje:
• 12 tréninkových jednotek (TJ), kdy jedna TJ obsahuje 30 min tréninku na hokejovém trenažeru, 60 min kondičně-koordinačních cvičení (KKC) a 60 min tréninku na ledě- TJ jsou vhodně rozvrženy do celého týdne podle tréninkového plánu a zápasů
• SkateAnalysys- zhodnocení techniky bruslení na 2. a 11. tréninku
• SportTesting Dryland- testy kondičně-koordinačních schopností na 1. tréninku

TJ se rozvrhnou podle vytvořeného tréninkového plánu. Tréninkový plán je nastaven tak, aby nekolidoval s klubovou přípravou a byl v souladu se správným zatížením organismu.  

Tréninky:
  • LED: technika bruslení, agility, střelba, pilování nedostatků ! trenér intenzivně bruslí s hráči a neustále je opravuje !
  • Skatemill: dobrušování techniky bruslení, nedostatků vypozorovaných z ledu, starty, dynamika, střelba z jízdy,...
  • systém PSN (Peripheral Shooting Navigation) zaěřený na zlepšení periferního vidění a rozvoj střeleckých zručností
  • OFF-ICE: CORE a celkový hluboký stabilizační systém, fyzická příprava dle věkové kategorie (Kanadský/Finský systém), kompenzace
  • špičkově vybavená tělocvična se specializovanými hokejovými pomůckami (Bosu, Plyobox, TRX, apod.)
To nejdůležitější jsou naši kvalitní certifikovaní trenéři, kteří s hráčem pracují individuálně.

PROGRAM URČENÝ PRO

Pro hokejové hráče všech věkových kategorií

KAPACITA

Max. 3 hráči na tréninkovou jednotku

DÉLKA PROGRAMU
Délka programu je 90 dní, do té doby by měl v tomto termínu hráč absolvovat všechny tréninky, a to z důvodu maximální účinnosti tréninků.
VÝSTUP, ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ
Dokument se strukturovaným zhodnocením, video výstup a pohovor- schůzka s hráčem (rodiči), konzultace dosažených parametrů, popis silných a slabých ukazatelů s doporučením a video záznamem s popisem.
POŽADAVKY
Účastník si s sebou přinese: kompletní výstroj, oblečení a obuv určený pro trénink na suchu
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Cena je za 1 měsíc. Celková cena je 15.000 Kč/3 měsíce. V ceně 2x analýza Skating Analysis a 1x SportTesting Drylandv hodnotě 2500 Kč zdarma.


Zpět